WEB DIZAJN

PIXEL PERFECT®

Podľa výskumov si človek pozrie priemerne 14 webov, pokým sa rozhodne pre dodávateľa svojej služby. Náše ciele sú jasné – aby bol Váš web medzi tými 14timi, ktoré nájde; aby bol Váš web ten, ktorý sa mu zaryje do pamäte; a aby ho Váš web úspešne naviedol k akcii, ktorú chcete dosiahnuť.

Web dizajn robíme od roku 2008 a realizovali sme viac ako 150 projektov.

CENA: OD 999 €

AKO TVORÍME WEB DIZAJN?

Náš proces tvorby vychádza z rokov skúseností. Jeho cieľom je aby ste dostali to, čo ste chceli, v kvalite, ktorú ste si nedokázali predstaviť, a bez zbytočných nedorozumení.
Potrebujete viac informácií? Pozrite si Často kladené otázky
1. KROK | ZADANIE
2. KROK | KONZULTÁCIA
3. KROK | PRIESKUM
4. KROK | NÁVRH ROZLOŽENIA STRÁNKY
5. KROK | TESTOVANIE
6. KROK | NÁVRH DIZAJNU ÚVODNEJ STRÁNKY
7. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
8. KROK | NÁVRH DIZAJNU ZVYŠKU WEBU
9. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
10. KROK | PROGRAMOVANIE
11. KROK | TESTOVANIE
12. KROK | FINALIZÁCIA & ODOVZDANIE

UKÁŽKY NAŠICH PRÁC

Naľavo si môžete pozrieť konkrétne ukážky našich prác. Okrem toho sme pracovali pre desiatky významných firiem a organizácií. Pre kompletný výber našich prác kliknite na tlačítko nižšie.

Často kladené otázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

KOĽKO ČASU ZABERIE WEB DIZAJN?

V závislosti na veľkosti projektu. Keďže nepoužívame kupované šablóny a vytvárame klientom weby na mieru, potrebujeme na prácu čas a kľud. Tým pádom si aj na malé projekty zvykneme vyhradiť minimálne mesiac.

Samozrejme, v individuálnych prípadoch dokážeme dodať riešenie aj v jednotkách týždňov. To si však spravidla vyžaduje nasadenie aj mimo pracovných hodín, čo sa premietne aj do ceny projektu.

ČO PREDCHÁDZA WEB DIZAJNU?

V prvom rade konzultácie. Počas nich sa snažíme pochopiť, čo potrebujete a v akom období sa momentálne Vaša firma/organizácia nachádza. V druhom rade prieskum trhu. Ten nám pomáha zorientovať sa v teréne, zistiť ako to robia Vaši konkurenti, čo by sme mali zahrnúť a čím by sme sa naopak nemuseli zaoberať.

Až keď skombinujeme tieto dva kroky, získame komplexnú víziu ako Váš projekt realizovať. Tá zahŕňa všetko, od typu obsahu, rozsahu funkcií a vizuálneho štýlu, až po dojem, ktorý chceme v návštevníkovi vzbudiť. Až následne môžeme ísť na samotný web dizajn.

OD ČOHO ZÁVISÍ CENA WEB DIZAJNU?

Od množstva funkcií, typov obsahu (galéria, články, súbory na stiahnutie, atď.), deadlineu, počtu jazykových verzií a v neposlednej rade – od množstvo pripomienok po dokončení dizajnu alebo samotného webu.

BUDE MÔJ WEB POUŽITEĽNÝ NA MOBILOCH?

Samozrejme, Váš web bude použiteľný na mobiloch, tabletoch aj počítačoch.

ČO AK SA MI DODANÝ NÁVRH WEB DIZAJNU NEPÁČI?

Toto je problém, s ktorým sme sa stretávali v našich začiatkoch a bol impulzom pre zlepšenie procesov. Dnes sa vopred snažíme čo najlepšie pochopiť Vašu predstavu a súčasne čo najzrozumiteľnejšie komunikovať tú našu. Vďaka tomu máme v momente, kedy začíname dizajnovať istotu, že „sme na jednej vlne“. Samozrejme, korektúram sa vyhneme málokedy. No už je to niekoľko rokov, čo sme museli dizajn začať prerábať od nuly.

BUDEME SI VEDIEŤ WEB SPRAVOVAŤ SAMI?

Áno, v 95% prípadov majú nami vytvorené weby aj administračné rozhranie pre správu obsahu. V rámci neho si budete vedieť editovať existujúci a pridávať nový typ obsahu.

Rozsah možností väčšinou závisí na skúsenostiach používateľa. Vo väčšine prípadov klientom stačí jednoduchá funkcionalita, cez ktorú si vedia editovať základné veci. No máme aj skúsených klientov, ktorí už prácu s webmi ovládajú na vyššej úrovni a požadujú širší prístup. V oboch prípadoch radi vyhovieme, a pri úplných nováčikoch je samozrejmosťou manuál a zaškolenie.

AKÚ POSKYTUJETE ZÁRUKU?

Na naše weby poskytujeme záruku 24 mesiacov, ktorá sa vzťahuje iba na chyby, ktoré vznikli v procese tvorby webu. V prípade manipulácie so zdrojovým kódom web stránky, či už na strane klienta, alebo niekoho iného, záruka zaniká.

ZABEZPEČUJETE AJ REGISTRÁCIU DOMÉN A WEBHOSTING?

Samozrejme, radi Vám zaregistrujeme akúkoľvek doménu a v rámci webhostingu spravujeme viac ako 200 stránok.

+421 903 254 898

x@pixelperfect.sk

Skyhigh Media s.r.o.

Nitrianska 3, Bratislava