TVORBA LOGA

PIXEL PERFECT®

Kvalitné logo má nápad, je jedinečné, nadčasové, zachycuje myšlienku, emóciu, ducha, príbeh, status, hodnoty, filozofiu, ambície,… Nebudeme Vám klamať, na tomto svete je veľa firiem, ktoré prerazili s nekvalitným logom. No súčasne existuje málo nekvalitných log, ktoré vydržali kvalitným firmám. My to Vaše vytvoríme tak, aby ste sa mohli najbližšie roky venovať iným veciam. 

CENA: OD 499 €

AKO NAVRHUJEME LOGO?

Náš proces tvorby vychádza z rokov skúseností. Jeho cieľom je aby ste dostali to, čo ste chceli, v kvalite, ktorú ste si nedokázali predstaviť, a bez zbytočných nedorozumení.
Potrebujete viac informácií? Pozrite si Často kladené otázky
1. KROK | ZADANIE
2. KROK | KONZULTÁCIA
3. KROK | PRIESKUM
4. KROK | SKICOVANIE
5. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
6. KROK | TVORBA NÁVRHOV
7. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
8. KROK | FINALIZÁCIA
9. KROK | ODOVZDANIE

UKÁŽKY NAŠICH PRÁC

Naľavo si môžete pozrieť konkrétne ukážky našich prác. Okrem toho sme pracovali pre desiatky významných firiem a organizácií. Pre kompletný výber našich prác kliknite na tlačítko nižšie.

Často kladené otázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

AKO DLHO TRVÁ VÝROBA LOGA?

V princípe platí, že čím viac času budeme mať, tým lepší výsledok Vám vieme priniesť. Predstavte si dizajn ako varenie – keď jedlo dokončíte, chutí nejako. Keď ho necháte cez noc odstáť, chutí inak. Keď ho ochutnáte o dva dni neskôr, opäť chutí inak. A keď o dva týždne, tak už s najväčšou pravdepodobnosťou nechutí vôbec. O dvoch rokoch sa ani nemusíme baviť.

Našim cieľom je uvariť Vám logo, ktoré bude chutiť stále rovnako dobre aj roky po tom, čo ho naservírujeme. A to chce čas. Musíme nájsť ten správny recept, optimálny pomer ingrediencií, zistiť ako sa to nerobí a tak ďalej. Takže odpoveď na Vašu otázku je: minimálne mesiac. A či to vieme zvládnuť aj rýchlejšie? Vieme, no pokiaľ to má byť za pár dní, negarantujeme dobu spotreby. Na to sú tu iní.

ČO PREDCHÁDZA REALIZÁCII LOGA?

Rozhovory. Potrebujeme zistiť, kto ste (resp. kto je Vaša firma), kto sú Vaši zákazníci, kto chcete aby boli Vaši zákazníci, ako robíte to čo robíte, v čom ste iní, aká je Vaša filozofia, história, ako si predstavujete svoju budúcnosť, a tak ďalej. Otázok je veľa a žiadna odpoveď nie je zlá. Logom Vašu spoločnosť oblečieme. A potrebujeme vedieť, ako chcete na ľudí pôsobiť na to, aby sme vedeli, do čoho Vás obliecť.

V AKÝCH FORMÁTOCH MI DODÁTE LOGO?

Vo všetkých, ktoré budete potrebovať:

Vektorové: .ai  |  .eps  |  .svg

Nevektorové: .jpg  |  .png  |

Na požiadanie aj iné, stačí povedať.

OD ČOHO ZÁVISÍ CENA LOGA?

Od množstva úprav, ktoré si vyžiadate. Vo väčšine prípadov sa však zmestíme do rozpočtu 499 € (bez DPH).

BUDE SA DAŤ MOJE LOGO POUŽIŤ AJ NA VÝROBU PREDMETOV?

Samozrejme, Vaše logo Vám dodáme aj vo vektorových formátoch, takže ho budete môcť použiť na akékoľvek účely.

ČO AK SA MI DODANÉ NÁVRHY NEPÁČIA?

S týmto problémom sa nestretávame, odkedy sme zaviedli postup práce, ktorý popisujeme vyššie.

KOĽKO NÁVRHOV MÁM V CENE LOGA?

Tri návrhy a v rámci finálneho návrhu máte 3 hodiny korektúr. V prípade, že z Vašich požiadaviek vyplynie väčšie množstvo práce, sú všetky ostatné úkony spoplatňované hodinovou sadzbou 35 € + DPH.

+421 903 254 898

x@pixelperfect.sk

Skyhigh Media s.r.o.

Nitrianska 3, Bratislava