REFERENCIE

PIXEL PERFECT®

Je skvelé môcť sa živiť tým, čo vás baví. Na trhu pôsobíme spolu so sesterskými značkami success studio, Fruits Agency a Studio Fruits. Spoločne poskytujeme služby siahajúce od grafických prác, cez výrobu webov až po produkciu videí a livestream eventov. Nižšie nájdete výber našich prác spolu s logami spoločností a organizácií, ktoré nám to umožnili.

ĎAKUJEME ZA DÔVERU VŠETKÝM, KTORÍ NÁM ZVERILI SVOJ PROJEKT

ČISTÁ ROTA

Pri Čistej Rote sme mali od klienta úplne voľné ruky a tak sme sa mohli vyblázniť. Na základe dôkladnej analýzy trhu sme prišli s jedinečnou identitou založenou na osobnom príbehu základateľky spoločnosti. V rámci neho sme vytvorili malý komiksový príbeh a celú identitu postavili na tomto vizuálnom štýle. Výsledkom je jedinečný dizajn, ktorý aj po rokoch nestarne, značka je zapamätateľná a klientku pol roka po uverejnení projektu oslovil časopis PROFIT na rozhovor.

BRANDING
TVORBA LOGA
WEB DIZAJN
PRINTOVÉ MATERIÁLY

FOU ZOO

Pre jednu z najlepších slovenských reštaurácií FOU ZOO sme pracovali v období pred pandémiou. Počas trvania spolupráce sme mali na starosti návrh printových materiálov, e-mailový marketing a postarali sme sa aj o vytvorenie niekoľkých propagačných videí.

PRINTOVÝ DIZAJN
NEWSLETTER MAILING
TVORBA VIDEÍ

JANYLANDL.SK

Jany Landl je internetový fitness fenomén, s ktorým cvičí už viac ako 10 000 ľudí mesačne. Naša spolupráca začala ešte pred pandémiou vytvorením jednoduchého prezentačného webu. O čosi neskôr sme Janymu vyvinuli online tréningový systém spolu s 56 videami a po ňom live tréningovú platformu, ktorá obsluhuje desiatky tisíc návštevníkov mesačne. Popri tom sme projektu vytvorili vizuálnu identitu, zabezpečovali tvorbu videí a množstvo ďalších služieb.

WEB DIZAJN
PRINTOVÝ DIZAJN
SOCIÁLNE SIETE
TVORBA VIDEÍ
NEWSLETTER MAILING
LIVESTREAM

ŠKOLA TALIANČINY

Pre Školu Taliančiny, bratislavskú jednotku vo výučbe talianskeho jazyka, sme vytvorili atraktívny web spolu s e-shopom. Okrem toho sme sa postarali o kvalitnú optimalizáciu na Google, vďaka čomu je Škola Taliančiny prvá na všetky relevantné kľúčové slová.

WEB DIZAJN
TVORBA E-SHOPU
TVORBA VIDEÍ
PRINTOVÝ DIZAJN
OPTIMALIZÁCIA NA GOOGLE

BALANCE CLINIC

Pri tomto projekte sme mali možnosť tvoriť značku od úplného základu. Klient pôvodne inklinoval k názvu a identite, ktorá by primárne komunikovala zameranie na tradičnú čínsku medicínu. Naša predstava bola komunikovať primárne lekársky základ a až jeho následnú kombináciu s prvkami východnej medicíny. A tak vznikol Balance Clinic, z ktorého sa medzičasom stal úspešný a plne etablovaný projekt. Spolupráca medzi klientom a nami naďalej pokračuje a sme radi, že môžeme byť súčasťou ďalšieho rozvoja značky.

BRANDING
TVORBA LOGA
WEB DIZAJN
PRINTOVÝ DIZAJN
OPTIMALIZÁCIA NA GOOGLE

ESSENZ

Rakúska rodinná sieť lekárni ESSENZ nás pri vstupe na slovenský trh oslovila s možnosťou spolupráce na uvedení jej produktov. V rámci projektu sme pre klienta navrhli celkom novú vizuálnu identitu vyzdvihujúcu spojenie prírody, produktov ESSENZ a zákazníka. Okrem toho sme realizovali web, e-shop, katalóg a množstvo printových materiálov vrátane tvorby videoreklám.

FIREMNÁ IDENTITA
WEB DIZAJN
TVORBA E-SHOPU
PRINTOVÝ DIZAJN
TVORBA VIDEÍ

AUTO PDK

So štvornásobným víťazom ankety Autobazár roka nás spája dlhoročná a produktívna spolupráca. Pre AUTO PDK zabezpečujeme primárne služby spojené s web dizajnom a momentálne je online už štvrtá generácia ich web stránky z našej dielne. Okrem toho sme pre klienta vytvorili sieť miniwebov a zabezpečujeme mu optimalizáciu na Google, vďaka ktorej je na vrcholných priečkach vyhľadávania.

WEB DIZAJN
PRINTOVÝ DIZAJN
OPTIMALIZÁCIA NA GOOGLE
SOCIÁLNE SIETE

STAČÍ ZAVOLAŤ

Stačí Zavolať je ďalším z projektov, pri ktorom sme mali úplne voľné ruky a mohli vytvoriť značku „od podlahy“. Pri jej tvorbe sme sa zamerali na fakt, že väčšina ľudí je v tejto oblasti laik, no napriek tomu z času na čas musia služby opravy počítača využiť. A tak sme sa rozhodli vytvoriť značku, ktorá bude komunikovať odľahčene, sympaticky a zdanlivo zjednoduší celý proces tým, že „stačí zavolať a my sa postaráme“. Klientovi sa koncept veľmi zapáčil a firma sa na vysoko konkurenčnom trhu postupne presadzuje.

BRANDING
TVORBA LOGA
PRINTOVÝ DIZAJN
WEB DIZAJN
TVORBA VIDEÍ

+421 903 254 898

x@pixelperfect.sk

Skyhigh Media s.r.o.

Nitrianska 3, Bratislava