GRAFICKÉ SLUŽBY

PIXEL PERFECT®

Vizitky, brožúry, zakladače, výročné správy, letáky,… Potrebujete aby zanechali správny dojem, aby boli dobre čitateľné za každých svetelných podmienok, aby boli texty na nich bez jedinej chybičky, aby Vám niekto pripravil nielen návrh, ale aby Vám ich aj doručil priamo pred dvere.

Do dnešného dňa sme navrhli a realizovali viac ako 430 rôznych tlačovín. Sme tu pre Vás.

CENA: OD 499 €

AKO REALIZUJEME PRINTY?

Náš proces tvorby vychádza z rokov skúseností. Jeho cieľom je aby ste dostali to, čo ste chceli, v kvalite, ktorú ste si nedokázali predstaviť, a bez zbytočných nedorozumení.
Potrebujete viac informácií? Pozrite si Často kladené otázky
1. KROK | ZADANIE
2. KROK | KONZULTÁCIA
3. KROK | PRIESKUM
4. KROK | NÁVRH
5. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
6. KROK | REALIZÁCIA
7. KROK | VÝROBA

UKÁŽKY NAŠICH PRÁC

Naľavo si môžete pozrieť konkrétne ukážky našich prác. Okrem toho sme pracovali pre desiatky významných firiem a organizácií. Pre kompletný výber našich prác kliknite na tlačítko nižšie.

Často kladené otázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

ZABEZPEČUJETE AJ TLAČ?

Áno, prostredníctvom našich overených partnerov Vám dokážeme vytlačiť prakticky čokoľvek. Samozrejme, spolu s poradenstvom ohľadom najlepšieho prevedenia a následným doručením priamo k Vám.

DOSTANEME NÁVRHY EŠTE PRED ZAPLATENÍM?

Dostanete, ale budú opatrené ochranným vodoznakom, ktorý ich znehodnotí na reálne použitie. Žiaľ, v tomto smere máme už niekoľko nemilých skúseností a preto dodávame nechránené návrhy iba overeným klientom.

V AKÝCH FORMÁTOCH MI DODÁTE NÁVRHY?

V tlačovom .PDF s orezovými značkami a spadávkami. Zdrojové dáta dávame klientom na vyžiadanie – často ide o veľkokapacitné súbory a nezvykneme ich automaticky odovzdávať. Zálohy však držíme minimálne dva roky a na požiadanie radi sprístupníme kompletné dáta.

ČO AK SA MI DODANÉ NÁVRHY NEPÁČIA?

To je jednoduché – pripravíme Vám iné. No toto je situácia, ktorej sa snažíme vyhnúť a počas rokov praxe sme tomu prispôsobili celkový proces tvorby. Z toho dôvodu je na jeho začiatku množstvo otázok aby sme zistili, aká je Vaša predstava a vhodne ju skombinovali s našim know-how. Vďaka tomu sa vo finálnom výsledku málokedy mýlime.

ZABEZPEČUJETE AJ JAZYKOVÚ KOREKTÚRU

Áno. Pričom v prípade, že texty navrhujeme my, je automatickou súčasťou služby. Pokiaľ nám texty dodáte Vy, ide o službu na vyžiadanie, ktorá bude spoplatnená v závislosti na termíne a rozsahu textov.

+421 903 254 898

x@pixelperfect.sk

Skyhigh Media s.r.o.

Nitrianska 3, Bratislava