FIREMNÁ IDENTITA

PIXEL PERFECT®

S identitou firmy je to podobné ako s identitou človeka. Musí byť niečim zaujímavá na to, aby priťahovala. Nedokážeme a nechceme ovplyvňovať dušu ani vlastnosti Vašej spoločnosti. No dokážeme ju zhmotniť do podoby, ktorá bude jedinečná, inteligentná a atraktívna pre Vašu cieľovú skupinu.

Vaša firemná identita bude našou vizitkou. V tomto zrkadle chceme vidieť krásu.

CENA: OD 1 299 €

AKO TVORÍME FIREMNÚ IDENTITU?

Náš proces tvorby vychádza z rokov skúseností. Jeho cieľom je aby ste dostali to, čo ste chceli, v kvalite, ktorú ste si nedokázali predstaviť, a bez zbytočných nedorozumení.
Potrebujete viac informácií? Pozrite si Často kladené otázky
1. KROK | ZADANIE
2. KROK | KONZULTÁCIA
3. KROK | PRIESKUM
4. KROK | NÁVRH KONCEPTU
5. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
6. KROK | NÁVRH LOGA / NAMING
7. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
8. KROK | NÁVRH OSTATNÝCH SÚČASTÍ IDENTITY
9. KROK | PRIPOMIENKOVANIE
10. KROK | FINALIZÁCIA & ODOVZDANIE

UKÁŽKY NAŠICH PRÁC

Naľavo si môžete pozrieť konkrétne ukážky našich prác. Okrem toho sme pracovali pre desiatky významných firiem a organizácií. Pre kompletný výber našich prác kliknite na tlačítko nižšie.

Často kladené otázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Z ČOHO VŠETKÉHO POZOSTÁVA FIREMNÁ IDENTITA?

Z pohľadu nás, ako grafického štúdia, sú to všetky vonkajšie vizuálne znaky spoločnosti. To zahŕňa všetko od loga, cez vizitky, hlavičkový papier, vzhľad profilov sociálnych sietí, web stránku, prípadné billboardy a tak ďalej. Čím je firma väčšia / aktívnejšia, tým je ten zoznam dlhší.

AKO DLHO TRVÁ VYTVORENIE FIREMNEJ IDENTITY?

To závisí aj na tom, čo v rámci nej vytvárame a či už klient nejakú má. V každom prípade sa však bavíme v mesiacoch a platí, že čím viac času máme, tým je výsledok kvalitnejší. Pri vytváraní celkom novej firemnej identity potrebujeme minimálne dva mesiace, pri redizajne existujúcej je to podobné, rozdiel môže byť maximálne v pár týždňoch.

ČO NA JEJ VYTVORENIE POTREBUJETE?

Veľmi veľa informácií. Tie, ktoré potrebujeme od Vás, nám odovzdáte počas rozhovorov a konzultácií. Tie ostatné si zaobstaráme sami počas prieskumov a rešeršov.

ČO OVPLYVŇUJE CENU FIREMNEJ IDENTITY?

Najmä čo všetko bude potrebné navrhnúť. Niektorí klienti potrebujú aj návrh polepov firemných automobilov, iní nie. Niektorí majú množstvo darčekových predmetov, na ktoré chcú preniesť svoju firemnú identitu, iní nie. Toto sú teda rozhodujúce parametre, no okrem nich zvykne najviac zavážiť aj deadline a množstvo konceptov, ktoré od nás klient chce pripraviť.

AKO DLHO NÁM FIREMNÁ IDENTITA VYDRŽÍ?

To je viacstranná otázka. Na jednu stranu by sa firemná identita mala v čase prirodzene vyvíjať, na druhú stranu sa nemôže deformovať. Navyše, dobre navrhnutá firemná identita by sa mala vymykať trendom a teda obstáť roky. To je ostatne našim cieľom – vytvoriť niečo nadčasové.

Pri normálnom chode vecí by však mala vydržať kvalitne vytvorená firemná identita roky, z našich skúseností aspoň 5. No je to veľmi individuálne, niektoré firmy prechádzajú počas dlhých období len ľahkými faceliftami, iné prekvapia trh každých xy rokov celkom novým vizuálom. Firemná identita je totiž ovplyvňovaná aj procesmi zvnútra firmy. Je normálne, že spoločnosť vyrastie, zmení sa a chce to komunikovať aj svojim vizuálom a tak je nutné identitu prekopať, hoci bola kvalitná. Prípadne je potrebné zareagovať na vývoj konkurencie na trhu a dať najavo, že v ničom nezaostávate. Situácií môže byť veľa a my chceme byť Vašim partnerom pre každú z nich.

+421 903 254 898

x@pixelperfect.sk

Skyhigh Media s.r.o.

Nitrianska 3, Bratislava